MYŚL DNIA

Natchnij mnie najczystszym płomieniem miłości dla Ciebie. Panie, napełnij mnie tą miłością, z której przelałeś Krew na krzyżu i przeszyj mnie tą boleścią, jaką ona wyciśnięta została i wypłynęła z Twoich żył. Bł. Maria Karłowska
Readmore

Słowo Życia

Czuwajcie

Jestem człowiekiem czuwającym wtedy, gdy każdy dzień, który otrzymuję od Boga jako dar Jego ojcowskiej miłości i troski, jak najlepiej przeżywam, wykorzystuję. Bo nie wiem, czy będzie jutro…

Czytaj więcej  

Kalendarz

grudzień 2023
N P W Ś C Pt S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Rekolekcje dla młodzieży 18-23 lipca 2023 r. - Swarzewo

Czytaj więcej...

Odkryj wartość Słowa.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania mocy Słowa Bożego.

Niech będzie Ono dla nas pewnym przewodnikiem na drogach naszej codzienności.

 

 

 

Rekolekcje z Abrahamem, 1-6 sierpnia 2023 r.

Czytaj więcej...

"Aby doświadczyć, że Boże obietnice się spełniają trzeba powierzyć się Słowu Boga, wzywającego do wyruszenia w nieznane. Tylko w drodze obietnice stają się rzeczywistością."

Zapraszamy Cię do wyruszenia w drogę z Abrahamem, który "wyszedł nie wiedząc dokąd idzie". Wyszedł, bo Bóg mu powiedział i nie zawiódł się. Doświadczył Boga wiernego, mocnego, Tego, "który ożywia umarłych i powołuje do istnienia to, co nie istnieje." Może dziś ta droga jest również dla Ciebie?

 

Wędrówka w góry ze Słowem, 4-9 września 2023 r.

Czytaj więcej...

WYRUSZ Z NAMI w GÓRY ze SŁOWEM!
We wrześniu organizujemy wyjątkowy czas wędrowania po pięknych polskich górach – Tatrach, w którym szczególnym Przewodnikiem będzie Boże Słowo.
Z Nim wyruszymy na szlak, to Ono będzie nam wskazywać drogę każdego dnia podczas górskich wędrówek. Ze Słowem w sercu będziemy podziwiać piękno stworzonego świata, zdobywać szczyty i pokonywać wszelkie przeszkody. Z Nim chcemy radować się sobą nawzajem i każdym spotkanym człowiekiem.

Czytaj więcej...

Rekolekcje dla Rodzin, 25-30 lipca 2023 r.

Czytaj więcej...

Kochani, przed nami czas wakacji. Na co dzień jesteśmy zaangażowani w pracy, szkole, innych  obowiązkach. Wakacje pozwalają nam być razem bez patrzenia na zegarek, bez zadań do nadgonienia. To błogosławiony czas - i dlatego dobrze jest wykorzystać go jak najlepiej. Na przykład na rekolekcjach dla rodzin w "Miasteczku Krwi Chrystusa" w Chrustach koło Rawy Mazowieckiej! Termin, adres i telefon kontaktowy umieszczone zostały na plakacie. 

Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Janicki z Płocka (we współpracy z Misjonarkami Krwi Chrystusa), sędzia sądu biskupiego, kapłan zaangażowany we wspólnotę trudnych małżeństw Sychar, człowiek o bogatym doświadczeniu i wielkim sercu dla rodzin. Zapraszamy. 

 

Rekolekcje dla Młodszej Młodzieży, 27 czerwca-2 lipca 2023 r.

Czytaj więcej...

 

 

 

Zapraszamy młodzież w wieku od 13 do 16 lat.